Budownictwo

foto

Usługi budowlane Premie na usługi budowlane

Usługi budowlane Premie na usługi budowlane zapraszamy wszystkich tych, jacy chcą wiedzieć m. in.: w jaki sposób ująć kontrakty długoterminowe w rachunkowości przedsiębiorstw? Jakie są metody wyceny i ujęcia w sprawozdaniu finansowym przychodów i kosztów powiązanych z realizacją kontraktów długoterminowych? Jak opisać cechy charakterystyczne.

Kategoria: Budownictwo
Dodany: 2020-06-04
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

Opis procesu inwestycyjnego W artykule Inwestycje

Opis procesu inwestycyjnego. W artykule Inwestycje budowlane znajdziecie Państwo zanalizowane m.in.- termin inwestycji budowlanych,- prawa i obowiązki uczestników procesu inwestycyjnego,- kolejne fazy postępowania,- nowe regulacje umowne. W czwartym zaktualizowanym wydaniu omówiono dokładnie tematykę procesu inwestycyjnego. Artykuł w sposób wszechstronny i wyczerpujący tłumaczy zagadnienia i problemy, jakie stają również przed.

Kategoria: Budownictwo
Dodany: 2020-04-17
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

warunki techniczne i budowlane 2020 w sprawie budynków i ich

warunki techniczne i budowlane 2020 w sprawie budynków i ich usytuowania i Budżet kosztów budowy. Podstawowym celem artykułu jest przedstawienie istoty budżetów kontraktów budowlanych i ich wykorzystaniu w zarządzaniu przedsiębiorstwami budowlano-montażowymi. Artykuł religijny problematyce tworzenia i wykorzystania budżetów kontraktów.

Kategoria: Budownictwo
Dodany: 2020-02-18
Komentarze: 1

Zobacz więcej ...

Copyright © 2019 Klauzula przeciw unikaniu