Koszty w firmie

foto

W jakich sytuacjach w jednostce budżetowej wypada traktować

W jakich sytuacjach w jednostce budżetowej wypada traktować zwroty wydatków? . W części wspólnej omówimy najważniejsze zmiany w ustawie o finansach publicznych i w rozporządzeniach wykonawczych do ustawy (dotyczące klasyfikacji budżetowej, sprawozdawczości budżetowej, zasad rachunkowości, WPF-u, itd.) dodatkowo zmiany w innych ustawach ( ustawa o VAT, ustawa o postępowaniu egzekucyjnym w administracji) i przedstawimy wpływ tych.

Kategoria: Koszty w firmie
Dodany: 2020-06-15
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

Przeczytaj jakie koszty założenia aktywności gospodarczej wstąpienie

Przeczytaj jakie koszty założenia aktywności gospodarczej wstąpienie w życie artykułów połączonych z tarczą antykryzysową czekali wszyscy przedsiębiorcy. Pakiet proponowany przez Ministerstwo Finansów i Rozwoju ma wesprzeć polski interes w związku z kryzysem, jaki wywołuje w Polsce koronawirus (COVID-19). W ustawie próżno jednakże szukać zapowiadanych.

Kategoria: Koszty w firmie
Dodany: 2020-05-21
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

Rozliczenia podatku VAT przez

Rozliczenia podatku VAT przez jednostki budżetowe. Artykuł niezbędny każdemu księgowemu jednostki budżetowej i znacznie poszerzone opisy praktyczne poradnika. zawiera propozycje księgowań operacji powiązanych z centralizacją rozliczeń podatku Vat w oddziałach samorządu terytorialnego. Autor artykułu, hartowny specjalista z zakresu rachunkowości budżetowej, podaje wzory księgowań operacji gospodarczych charakterystycznych dla jednostek budżetowych. Operacje ewidencjonowane.

Kategoria: Koszty w firmie
Dodany: 2020-02-08
Komentarze: 1

Zobacz więcej ...

Copyright © 2019 Klauzula przeciw unikaniu