Podatki

foto

kontach księgi głównej przychody

kontach księgi głównej przychody koszty. Artykuł niezbędny każdemu księgowemu jednostki budżetowej i znacznie poszerzone opisy pożyteczne poradnika. obejmuje propozycje księgowań operacji zgrupowanych z centralizacją rozliczeń podatku VAT w jednostkach samorządu terytorialnego. Autor artykułu, doświadczony specjalista.

Kategoria: Podatki
Dodany: 2020-06-10
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

W podatkach do którego dnia podatek dochodowy i przekazanie

W podatkach do którego dnia podatek dochodowy i przekazanie precyzyjnych i obecnych informacji z zakresu podatku dochodowego od osób fizycznych - PIT i od osób prawnych – CIT. W trakcie artykułu o podatku przekazane zostaną zasób wiedzy zgodnie z aktualnym stanem prawnym. Wykłady usystematyzują i pogłębią wiedzę dotyczącą opodatkowania osób fizycznych i osób prawnych w zakresie podatku dochodowego. Korzyści dla uczestników artykułu o podatku: przyswojenie szczegółowej znajomości dotyczącej rozliczania.

Kategoria: Podatki
Dodany: 2020-06-03
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

Upewnij się które pole to zwrot podatku wpis o podatkach

Upewnij się które pole to zwrot podatku - wpis o podatkach jest przekazanie teoretycznej i praktycznej informacji w obszarze procedury odzyskiwania podatku VAT naliczonego w innym państwie członkowskim Unii Europejskiej. W trakcie wpisu o podatkach szczególny pchnięcie zostanie położony na przygotowanie uczestników wpisu o podatkach do samodzielnego.

Kategoria: Podatki
Dodany: 2020-06-01
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

Upewnij się kiedy zwrot podatku

Upewnij się kiedy zwrot podatku 2020 będzin - wpis o podatkach jest przekazanie teoretycznej i praktycznej znajomości w obszarze procedury odzyskiwania podatku VAT naliczonego w innym państwie członkowskim Unii Europejskiej. W trakcie wpisu o podatkach szczególny ucisk zostanie umieszczony na przygotowanie uczestników.

Kategoria: Podatki
Dodany: 2020-05-27
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

Tarcza antykryzysowa i ile zaliczka na podatek dochodowy

Tarcza antykryzysowa i ile zaliczka na podatek dochodowy na niekorzyść podatników sejm odrzucił wskazaną poprzez senat poprawkę ustawy o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach zgrupowanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych także wywołanych nimi sytuacji kryzysowych także niektórych innych ustaw. Pozwoliłaby ona w przypadku obowiązywania stanu zagrożenia.

Kategoria: Podatki
Dodany: 2020-05-25
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

Tarcza antykryzysowa i jaka zaliczka na podatek

Tarcza antykryzysowa i jaka zaliczka na podatek dochodowy za wrzesień 2020 na niekorzyść podatników sejm odrzucił wskazaną poprzez senat poprawkę ustawy o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach powiązanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych także wywołanych nimi sytuacji kryzysowych także niektórych innych ustaw. Pozwoliłaby ona w przypadku obowiązywania stanu zagrożenia epidemicznego lub stanu epidemii na zawieszenie.

Kategoria: Podatki
Dodany: 2020-05-21
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

COVID19 i dochody rachunkowe i podatkowe

COVID-19 i dochody rachunkowe i podatkowe gminy na 1 mieszkańca 31 marca 2020 roku weszły w życie przepisy szczególne regulujące prowadzenie postępowań podatkowych w czasach epidemii COVID-19. Ustawodawca wprowadził również nowe rozwiązania w przedmiocie dochodzenia i windykowania podatków i należności publicznoprawnych. Obowiązują tak jak nowe przepisy w odniesieniu do zobowiązań cywilnoprawnych w ten sposób gmin w jaki sposób i powiatów oraz województwa. Przeznaczone.

Kategoria: Podatki
Dodany: 2020-05-11
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

podatki lokalne studia podyplomowe i Rozliczenie

podatki lokalne studia podyplomowe i Rozliczenie kosztów zmiennych i stałych według reguły normalnej zdolności produkcyjnej. Cykl dwóch artykułów prezentujących zadania nowoczesnego controllingu w przedsiębiorstwach produkcyjnych. W artykule będą omawiane wybrane zagadnienia wyłącznie z zakresu zawansowanych technik controllingu. Pierwsza kwant obejmuje przestrzeń rachunku kosztów, a druga budżetowania.

Kategoria: Podatki
Dodany: 2020-04-17
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

Rozliczanie podatku od towarów i usług

Rozliczanie podatku od towarów i usług w logistyce. Specyfika branży transportowej powoduje, że osoby zaczynające pracę na wymienionych stanowiskach niezwykle często nie wiedzą, co się do nich właściwie mówi. Z pomocą przychodzi poniższy mini-słownik najczęstszych zwrotów i wyrażeń, które występują w rozmowach między.

Kategoria: Podatki
Dodany: 2020-04-16
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

Ogłoszenie o podziale spółek Audyt skuteczności

Ogłoszenie o podziale spółek. Audyt skuteczności jako sposób identyfikacji obszarów wymagających optymalizacji. Przygotowanie budżetu przedsiębiorstwa. Celem Artykułu jest prezentacja procesu tworzenia budżetu. Podczas jednodniowego spotkania zaprezentujemy normy przygotowania budżetu zgodne z najlepszymi praktykami.

Kategoria: Podatki
Dodany: 2020-04-08
Komentarze: 2

Zobacz więcej ...

Copyright © 2019 Klauzula przeciw unikaniu